PREPARATÓW DLA SERWISÓW OPONIARSKICH

PREPARATY DLA
SERWISÓW OPONIARSKICH
Produkcja i dystrybucja preparatów chemicznych dla serwisów oponiarskich.

PREPARATÓW DLA SERWISÓW OPONIARSKICH

NAZWA
ZASTOSOWANIE I CHARAKTERYSTYKA
OPAKOWANIE

1.PASTA DO OPON

biała
czarna
Łatwo rozcieralna, gęsta pasta czarna lub mleczna. Konsystencja tiksotropowa ułatwia nanoszenie podczas montażu oraz demontażu opon pojazdów silnikowych, montażu szkieł samochodowych oraz przewodów gumowych, przewodów metalowych lub z tworzywa sztucznego. Po wysuszeniu nie pozostawia widocznych śladów i ożywia powierzchnię gumy. Rozcieńczalna, zmywalna wodą.
wiaderko plastikowe / 1l, 3l, 5l, 10l

2.WOSK EKOLOGICZNY

Biały preparat w stanie stałym przeznaczony do wszystkich typów opon samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów użytkowych. Ułatwia montaż i demontaż opon na felgi o zwiększonej odporności na mróz. Zmywalny wodą.
wiaderko plastikowe / 1l, 3l, 5l, 10l

3.SUPERWOSK

Niebieski preparat w stanie stałym, odpowiedni do montażu i demontażu opon na felgi dla samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów użytkowych. Lekko nanosi się i rozciera, mając jednocześnie regeneracyjne działanie na opony. Zmywalny wodą.
wiaderko plastikowe / 1l, 3l, 5l, 10l

4.SUPERWAX

Uniwersalny preparat barwy czerwonej w stanie stałym do montażu i demontażu opon rowerów, samochodów osobowych oraz ciężarowych. Lekko nanosi się i rozciera. Ma znakomite właściwości ślizgowe. Po montażu łatwo schnie, pozostawiając cytrynowy zapach. Jest mrozoodporny do -15°C.
wiaderko plastikowe / 1l, 3l, 5l, 10l

5.PNEU - GUM

Przezroczysta, półstała pasta do montażu i demontażu opon rowerów, motocykli, samochodów osobowych oraz ciężarowych. Preparat nie tylko ułatwia montaż i demontaż, ale po wyschnięciu uszczelnia, poprawia przyleganie opony do felgi, mając jednocześnie działanie antykorozyjne. Jest mrozoodporny; w przypadku ekstremalnych mrozów krzepnie, lecz po rozmrożeniu nadaje się do użytkowania, odzyskując poprzednią konsystencję. Łatwo się nanosi, rozciera, ma przyjemny zapach. Ma istotny udział w regeneracji gumy, zapobiega powstawaniu mikropęknięć, co ma pozytywny wpływ na częstotliwość wymiany opon.
wiaderko plastikowe / 1l, 3l, 5l, 10l

6.PNEU - GUM - extra

Ciekła wersja preparatu Pneu - Gum o żelowej konsystencji i tiksotropowym charakterze; nielotna. Ma uniwersalne zastosowanie przy montażu i demontażu opon rowerów, samochodów osobowych oraz ciężarowych. Nadaje się również do zastosowań przemysłowych zarówno poprzez natrysk, jak i nakładanie kontaktowe. Preparat jest przezroczysty, zaś po wyschnięciu ożywia i regeneruje oponę w miejscu zastosowania.
kanistry plastikowe / 1, 5, 10, 20, 25

7.ŻEL DO OPON

Ciekły, jasnoniebieski preparat o wyraźnym działaniu rozciągającym, znacząco ułatwiającym rozcieranie i nanoszenie na powierzchnię opon. Wysoki efekt ślizgowy nie tylko obniża zużycie, ale umożliwia również szerokie zastosowanie: od rowerów czy samochodów aż po pojazdy ciężkie. Po wyschnięciu traci charakter ślizgowy; uszczelnia i poprawia przyleganie opony do felgi, uniemożliwiając tym samym ślizganie opony po feldze, głównie podczas hamowania pojazdów ciężkich. Zmywalny wodą, niepalny.
kanistry plastikowe / 1kg, 5kg, 10kg, 20kg, 25kg

8.ŻEL DO OPON plus

Ciekły różowo-fioletowy preparat o wyraźnym działaniu nierozciągającym, znacząco ułatwiającym rozcieranie i nanoszenie na powierzchnię opon. Wysoki efekt ślizgowy nie tylko obniża zużycie, ale umożliwia również szerokie zastosowanie: od rowerów czy samochodów aż po pojazdy ciężkie. Po wyschnięciu traci charakter ślizgowy; uszczelnia i poprawia przyleganie opony do felgi, uniemożliwiając tym samym ślizganie opony po feldze, głównie podczas hamowania pojazdów ciężkich. Zmywalny wodą, niepalny.
kanistry plastikowe / 1kg, 5kg, 10kg, 20kg, 25kg

9.BŁYSK DO OPON

Biała emulsja aminosiloksanowa o regeneracyjnym oddziaływaniu na opony. Ożywia i regeneruje opony, co determinuje stosowanie preparatu podczas ich wymiany i przechowywania. Może być stosowany do poprawy wyglądu, sprężystości, żywotności i błysku nie tylko opon, ale wszelkich gumowych elementów pojazdu, w szczególności uszczelek okien i drzwi. Usuwa zabrudzenia i nadaje tzw. mokry wygląd. W przypadku regularnego stosowania zapobiega przedwczesnemu starzeniu i pękaniu gumy.
kanistry plastikowe / 1l, 5l, 10l, 20l, 25l

10.ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO OPON

Szybkoschnący roztwór do odtłuszczania w trakcie napraw opon przed naprawą cieplną lub inną. Jednocześnie nadaje się do usuwania klejów i całej gamy olejów, smarów czy wosków. Całkowicie odparowalny, zastępuje preparaty odtłuszczające na bazie chloru.
kanistry / 0,5l, 5l, 10l, 0,5l atomizer

11.PNEU - PUR

Wodorozcieńczalny preparat o obniżonej pienistości do myjek do kół. Neutralny dla felg anodyzowanych. Typowy stosunek rozcieńczenia wynosi 1:100. W przypadku silnego zanieczyszczenia proces czyszczenia można przyspieszyć, rozpylając preparat bezpośrednio na zanieczyszczonej feldze.
kanistry / 5l, 20l

12.GRANULKI

Granulat do myjek kulkowych do kół. W kombinacji z preparatem Pneu - Pur poprawia i przyspiesza proces czyszczenia. Dodawany według potrzeb i rodzaju oraz objętości myjek. W zasadzie jest neutralnym, nieszkodliwym poliolefinem.
wiadro / 10kg,   worek PE / 25kg

13.TALK

Biały proszek, wodorokrzemian magnezu. Efektywnie zapobiega zlepianiu się dętki i opony. Obniża tarcie do tego stopnia, że jest ślizgowym środkiem odpornym chemicznie.
wiaderko plastikowe / 0,5kg, 2,5kg, 6,5kg
W razie potrzeby możemy dostarczać przedmiotowe surowce również w opakowaniach innych niż podane, baryłkach, beczkach lub dużych kontenerach IBC.
Pasty montażowe, próbki w małym opakowaniu BEZPŁATNIE.
KARTY CHARAKTERYSTYKI I ETYKIETY TECHNICZNE PREPARATÓW DOSTĘPNE NA ŻĄDANIE Kontakt

Adres

SLOCHEM Trade, s.r.o.
Farský Mlyn 2
Trnava 917 01
Słowacja

Kontakt

+421 33 552 2572
slochem@slochem.sk
www.tyrespreparations.com, www.slochem.sk

Nawigacja

OFERTA
O FIRMIE
KONTAKT